SMC Snake 100

Báječný partner pro výlety!

CENA: 54.990 Kč

SMC Snake 100 je koncepčně unikátní čtyřkolka. Je navržena jako lehký užitkový model s důrazem na jednoduchost konstrukce a snadnost použití obvyklou u rekreačních čtyřkolek. Díky této koncepci jí snadno mohou používat jak zkušení jezdci, tak začínající "výletníci" nebo dokonce i odrostlejší děti.

Báječný partner pro výlety!

SMC Snake 100 je koncepčně unikátní čtyřkolka. Je navržena jako lehký užitkový model s důrazem na jednoduchost konstrukce a snadnost použití obvyklou u rekreačních čtyřkolek. Díky této koncepci jí snadno mohou používat jak zkušení jezdci, tak začínající "výletníci" nebo dokonce i odrostlejší děti. I přes její příznivé a kompaktní rozměry na ní nemá ani 190 cm vysoký jezdec problém kam s koleny. SMC u této čtyřkolky zdůrazňuje jeho snadnou použitelnost a udržovatelnost. Jeho prodloužený rozvor a rozchod výrazně přispívají k vysoké jízdní stabilitě a pocitu bezpečí. Čtyřkolka obsahuje praktický zadní nosič a další volitelné příslušenství, které usnadní přepravu lehčích nákladů. Nezanedbatelnou výhodou této čtyřkolky je silniční homologace pro dvě osoby. Takže proč chodit na ryby či nákupy pěšky, když vám může pomoci SMC Snake 100?

Přestože je SMC Snake 100 lehká užitková čtyřkolka, je její design navržen v líbivém "sportovním" stylu. Stroj je vybaven plnohodnotnými podlahovými stupačkami pro optimální bezpečnost a ochranu nohou před nečistotami. Sportovní design čtyřkolky je podpořen i použitým dynamickým motorem 100 ccm s odděleným mazáním a velmi příznivou spotřebou. Motor je vybaveným spolehlivým elektrickým a nouzovým mechanickým startérem a automatickou, zcela bezúdržbovou převodovkou. Motor samozřejmě disponuje i snadno řaditelným zpětným chodem. Bezpečnostní prvky použité v konstrukci stroje významně přispívají k ochraně jezdce při nenadálých situacích.

Čtyřkolka SMC Snake 100 vám jednoduše dokáže, že je spolehlivým, nenáročným a úsporným partnerem pro každodenní nákupy, dojíždění do práce, na kratší výlety a řadu dalších užitečných činností!

Standardní záruka tohoto stroje je v trvání dvou let a vztahuje se na veškeré vady materiálu, nebo výrobní vady. Kvalifikovaný servis, dodávky náhradních dílů a technická podpora na území ČR a SR jsou samozřejmé.

SMC Snake 100 je homologován pro silniční provoz jako dvoumístný stroj pro řidičské oprávnění skupiny B1 (automobil) a disponuje plnou Evropskou i Českou homologací.

Kapacity

Benzinová nádrž: 5,6 litru
Olej motorový: xx litru
Délka: 1400 mmš
ířka: 840 mm
Výška: 910 mm
Rozvor: xx mm
Suchá hmotnost: 60 kg

Systém pohonu

Převodovka: Automatická CVT - variator / převod H
Náhon kol: řetězem
4x4 pohon: ne
Přední pneu: 19x7-8
Zadní pneu: 19x7-8

Brzdový systém

Brzdy: Diskové
Parkovací brzda: Ano

Odpružení

Přední (standard verze): Nezávislé /  A-ramena
Zadní (standard verze): Pevná zadní naprava / A-ramena

Motor

Typ motoru: 2-taktní jednoválec
Výkon motoru: 5,8 kW / 7200 ot.
Homologace: ne
Točivý moment:  8,5 Nm/4500 ot./min
Vrtání x zdvih: 52 mm x 45 mm
Objem motoru: 96 cm3
Startování: Elektrickým startérem
Chlazení motoru: Vzduchem s nuceným oběhem 
Mazání: Oddělené s olejovým čerpadlem
Karburátor: MIkuni VM16
Zapalování: ECU Delphi
Palivo: Bezolovnatý benzin 95 Oktanů
Adrenalinsport Youtube